تعریف موسسه تبیان از مجردها : هرگز ازدواج نکرده ها ، همسر فوت شده ها و ازدواج های ناموفق می باشد

واجد محترم ازدواج :
کد واسطی که برای ثبت نام باید استفاده کنید ۲۱۲۶۹ می باشد

((( ثبت نام )))

مخاطب گرامی : سوالات خود را از طریق پست الکترونیک ما به نشانی : hamsan_esfahan@tebyan.com و یا شماره های ۱۳ – ۳۲۳۴۴۶۱۲ می توانید بپرسید .
پس از ثبت نام، پرونده شما عزیزان بررسی و جهت ادامه مراحل تکمیل پرونده با شما تماس گرفته خواهد شد تا برای مصاحبه نوبت مشخصی به شما تعلق گیرد.
پس از مصاحبه تکمیلی ، فرم های متقاضیان توسط کارشناسان ذیصلاح بررسی گردیده و در صورتی که موارد مناسب و کفو آنان در بانک جامع معرفین تبیان وجود داشته باشد معرفی صورت می گیرد.
خدمات همسان گزینی تنها به متقاضیانی ارائه می گردد که فرم ثبت نام خود را به طور کامل پر کرده و آزمون ها را پاسخ داده باشند.
لطفا به نکات زیر دقت نمایید :
الف ) ثبت نام، مصاحبه حضوری و معرفی مورد مناسب از طرف معرفین تبیان کاملا رایگان می باشد و کلیه عزیزانی که مایلند از سرویس و خدمات همسان گزینی استفاده نمایند لازم است به صفحه ثبت نام مراجعه نموده، نخست شرایط استفاده از این سرویس را با دقت کامل مطالعه نمایند و در صورتی که با مفاد آن موافقت داشتند، با کلیک روی کلید “موافقم” به مراحل بعدی رفته و فرم ها و آزمون های روانشناختی را به طور کامل پر نمایند.خدمات همسان گزینی تنها به کاربرانی ارائه می گردد که فرمهای خود را به طور کامل پر کرده باشند و دو آزمون روانشناختی را به طور کامل پاسخ داده باشند .
ب ) متقاضی لازم است هنگام مصاحبه حضوری مدارک زیر را همراه خود داشته باشد:1) اصل شناسنامه 2) اصل کارت ملی 3) فیش تلفن یا برق محل سکونت که حاوی کدپستی ده رقمی باشد.4) اصل آخرین مدرک تحصیلی یا کارت دانشجویی (در صورتی که مشغول به تحصیل باشند)5) اصل مدرک شغلی (در صورت شاغل بودن)6) اصل کارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)7) یک قطعه عکس پرسنلی الصاق مدارک فوق به فرم ها هنگام ثبت نام اختیاری بوده و متقاضیان هنگام مراجعه برای مصاحبه حضوری لازم است اصل تمامی مدارک فوق را به همراه یک قطعه عکس پرسنلی همراه داشته باشند تا کارشناسان مدارک را رویت نمایند.

موفق باشید

موسسه تبیان

دفتر اصفهان